В Ізраїлі затримали бізнесмена, який був головою наглядової ради Платинум Банку

В Ізраїлі був затриманий український бізнесмен Григорій Гуртовий, який є головою наглядової ради і співвласником Платинум Банку
Depo.Життя
18 лютого 2016 22:58
ФОТО: depo.ua

Затримання відбулося в рамках розслідування протизаконного використання Гуртовим коштів підконтрольних йому компаній - інвестбанком B.S.D. Crown і харчовим гігантом Willi Food, повідомляє depo.ua з посиланням на  IzRus.

Йдеться про $ 3 млн, вилучених зі скриньки "дочки" Willi Food для інвестиції в облігації якоїсь європейської компанії, що діє у сфері, не пов'язаній з продуктами харчування. Ізраїльські податківці підозрюють, що ця сума повинна була послужити заставою під якусь "позику, надану для особистих цілей Григорія Гуртового - або іншої особи".

Друге розслідування стосується коштів компаній BGI і її "дочки" B.S.D. Crown, з яких повинні здійснюватися платежі власникам їхніх облігацій. Міноритарні акціонери запідозрили, що BGI заклала гроші, що знаходяться на її депозитах в австрійському банку Meinl і банку Азербайджану, під цілі, не пов'язані з виплатами власникам облігацій.

Податкові органи стверджують, що у фінзвітності ці суми фігурують як ліквідними, хоча де-факто не є такими.

Гуртовий повинен залишатися під вартою до полудня 19 лютого. Крім того, згідно з рішенням суду, він протягом 180 найближчої доби не має права залишати Ізраїль.

Нагадаємо, що Гуртовий є громадянином Ізраїлю.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя