В Африці заарештували ВІЛ-інфікованого, якому батьки платили за секс з дітьми

У східно-африканській країні Малаві поліція заарештувала ВІЛ-інфікованого чоловіка, якому батьки платили гроші за статеві акти з їхніми дітьми
Depo.Життя
27 липня 2016 12:45
ФОТО: depo.ua
В Африці заарештували ВІЛ-інфікованого, якому батьки платили за секс з дітьми
В Африці заарештували ВІЛ-інфікованого, якому батьки платили за секс з дітьми

Статеві акти відбувалися у рамках традиційного ритуалу позбавлення цнотливості, повідомляє depo.ua з посиланням на The Daily Mail.

Ерік Аніва був заарештований після того, як зізнався журналістам, що переспав більше, ніж зі 100 дівчатами за плату від 4 до 7 доларів з родинb/

Маловідомий місцевий обряд триває три дні і проводиться на півдні Малаві людьми, яких називають "Гієни", на прохання батьки дівчини після її першої менструації. Місцеві жителі вважають, що таким чином дівчатка навчаються бути хорошими дружинами і захищаються від хвороб та нещастя.

Аніва зізнався, що він інфікований ВІЛ. Деяким дівчатам, з якими він спав, було 12-13 років. Ритуал очищення за допомогою сексу з "Гієною" виконується на півдні Малаві також, коли жінка стає вдовою або робить аборт.

Люди вірять, що таким чином виганяють із села злих духів та запобігають іншій смерті, яка може статися. Аніва, у якого є дві дружини, розповів, що був обраний "Гієною" місцевою громадою через його високу моральність і що звичаї не дозволяють йому використовувати презервативи.

Президент Малаві Пітер Мутаріка особисто санкціонував арешт Аніви і закликав розслідувати справи проти батьків, які погоджувалися на ритуал. Він заявив, що "шкідливі культурні і традиційні обряди не можуть бути прийняті".

Малаві має один з найвищих показників ВІЛ-інфікованих у світі. За статеві контакти з особою, яка не досягла 16-річного віку, в країні передбачена кримінальна відповідальність. Якщо суд визнає Аніву винним у сексі з неповнолітніми, він може сісти у в'язницю на все життя.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя