В Алушті розігнали місцевих жителей, які боролися проти забудови

В Алушті окупанти розігнали учасників акції місцевих мешканців проти забудови набережної, парків та скверів у місті та затримали двох його учасників
Depo.Життя
4 червня 2016 22:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє місцеве видання "Наша газета-Крым".

Згідно з повідомленням, ініціативна група проти забудови набережної торговими об'єктами планувала провести мітинг у суботу, однак її заявка не була узгоджена в окупаційній адміністрації Алушти і організатори вирішили змінити формат заходу і провести його як зустріч.

"Зустріч тривала не більше 5 хвилин: на призначений час понад сотня учасників зібралися біля причалу "Маяк", де монтуються атракціони, які перекривають вид з набережної на море і закривають прохід до нього. Звукопідсилюючої апаратури та плакатів у учасників акції не було. Щойно представник ініціативної групи відкрив зустріч, представники поліції схопили його і потягли до машини поліції", - зазначає видання.

Решта учасників акції перешкоджали затриманню, поліція викликала підкріплення, а громадяни оточили поліцейську машину.

Після того, як двох активістів заштовхали у машину поліції, обурені містяни оточили її та не давали зрушити з місця. 

"Оточення вдалося прорвати і машина із затриманими поїхала в бік ОВС. Люди залишилися на місці проведення заходу збирати підписи під петицією проти захаращення набережної", - пише місцеве ЗМІ.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя