ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Університет Богомольця оголосив безстроковий страйк

Студенти та колектив Національного медуніверситету імені Олександра Богомольця оголосили безстроковий страйк

Depo.Життя
25 лютого 2018 23:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється у неділю ввечері на сторінці ВНЗ у Facebook.

"Страйк оголошено у зв'язку з безпрецедентним брутальним та незаконним втручанням керівництва Міністерства охорони здоров'я України в незалежність та самоврядність НМУ імені О.О. Богомольця", - йдеться в повідомленні.

"Починаючи з понеділка 26 лютого навчальний процес та наукова діяльність в НМУ імені О.О. Богомольця повністю зупиняються на невизначений час, а всі приміщення Університету будуть недоступними для відвідувачів за винятком приміщень клінік, де лікуються пацієнти", - зазначили представники медуніверситету.

У повідомленні зазначається, що страйк оголошено страйкомом, до якого увійшли зі сторони студентства представники Студентського парламенту університету, студентської ГО "Студентська довіра", студентський профком, та студентський актив. Зі сторони трудового колективу НМУ імені О.О. Богомольця декани та проректори, профспілковий комітет університету.

Страйком вимагає від президента негайно втрутитися в ситуацію, від голови Верховної Ради та прем'єр-міністра – "негайно створити комісію із розслідування зловживань керівництвом МОЗ" та "на час такого розслідування усунути від виконання обов'язків міністра охорони здоров'я Уляну Супрун та відсторонити від виконання своїх обов'язків її заступників".

Вони також вимагають від Уляни Супрун скасувати наказ про відсторонення ректора НМУ імені Богомольця Катерини Амосової та призначенння в.о. ректора університету Михайла Захараша, а також негайно забезпечити проведення інтегрованого ліцензованого іспиту КРОК1. Стоматологія.

Нагадаємо, 20 лютого Міністерство охорони здоров'я відсторонило від виконання обов'язків ректора медуніверситету Богомольця Катерину Амосову.

Після охорона та нібито студенти заблокували доступ комісії МОЗ до ректорату. Наступного дня МОЗ надіслав вимоги Центру тестування та НМУ передати копії документації щодо підготовки та організації іспиту "Крок" 20 лютого.

В результаті Центр тестування передав всю необхідну документацію, а також запис розмови, в ході якого один з проректорів НМУ обіцяв Центру перемогу в цьому тендері.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя