ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Супрун поскаржились на перешкоди "антиамосовській" комісії в столичному медуніверситеті

Представники Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця в Києві блокують роботу комісії Міністерства охорони здоров'я України, яка проводить перевірку ситуації, пов'язаної зі зривом проведення іспиту з стоматології
 

Depo.Влада
22 лютого 2018 10:30
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні МОЗ у Facebook, передає Depo.ua.

Повідомляється, що 20 лютого після відсторонення ректора Катерини Амосової охорона та нібито студенти заблокували доступ комісії МОЗ до ректорату. Наступного дня МОЗ надіслав вимоги Центру тестування та НМУ передати копії документації щодо підготовки та організації іспиту "Крок" 20 лютого.

В результаті Центр тестування передав всю необхідну документацію, а також запис розмови, в ході якого один з проректорів НМУ обіцяв Центру перемогу в цьому тендері. Повний запис передадуть до правоохоронніих органів. У той же час витребувані від НМУ документи до МОЗ не надійшли, а у ВНЗ зазначили, що надання інформації вимагає більше часу на обробку.

21 лютого представники охорони і група невідомих продовжили блокувати будівлю ректорату НМУ, а охорона й адміністрація університету відмовилася забезпечити доступ комісії.


Нагадаємо, 20 лютого Міністерство охорони здоров'я відсторонило від виконання обов'язків ректора медуніверситету Богомольця Катерину Амосову.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада