Український фільм про війну на Донбасі переміг на конкурсі у США

Фільм москвички Беати Бубєнєц "Чечен", виробництвом якого займалася Україна, виграв головну нагороду на 9-му фестивалі російського документального кіно в Нью Йорку
Depo.Життя
11 жовтня 2016 15:51
ФОТО: depo.ua

Разом з українською стрічкою за першість боролися ще 13 картин із США, Німеччини та Росії, передає Depo.ua з посиланням на Тиждень.ua.

"Головний герой, чеченець Руслан, свого часу воював за незалежність Чечні від Росії, але програв цю війну і не зміг змиритися з цим. Тому він приїхав спочатку на Майдан, а після початку війни на Донбасі увійшов до складу українського добровольчого батальйону "Айдар". При цьому він залишається громадянином Росії і продовжує по-своєму любити Росію, будучи повністю незгодним з російською політикою - адже саме російську владу він вважає головним ворогом", - розповіла режисер фільму Беата Бубєнєц.

Нагадаємо, цьогоріч фільм "Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom" ("Зима у вогні: українська битва за свободу") був номінантом на премію "Оскар" у номінації "найкращий документальний фільм". Американська телеакадемія нагородила  стрічку спеціальним призом The Television Academy Honors.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя