Україна у світових рейтингах визнана корумпованою "крихкою державою"

За підсумками 2015 року Україна опинилась серед "крихких держав", де корупція є не винятком, а правилом
Depo.Життя
22 грудня 2015 14:20
ФОТО: depo.ua

Про це свідчать дані міжнародних рейтингів, які сьогодні оприлюднила група незалежних експертів і журналістів у рамках нового проекту "Україна у глобальних рейтингах", передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"В економічних рейтингах Україна погіршила або ж не покращила свої позиції у порівнянні з минулим роком, і це свідчить, серед іншого, про те, що реформи йдуть повільно. Щодо суспільства, то Україна у міжнародному рейтингу посідає достатньо високі позиції. У нас є проблеми у боротьбі з корупцією, Україна не вирвалася з пулу корумпованих країн, в якому перебувала ще два-три роки тому і після Майдану ситуація суттєво не змінилась", – говориться у повідомленні.

Саме високий рівень корупції і повільний темп реформування держсектору спричинили потрапляння України у категорію "крихких держав".

Зазначається, що у розробці проекту "Україна у глобальних рейтингах" взяли участь громадські активісти, журналісти і науковці.

Нагадаємо, раніше Організація Об'єднаних Націй випустила черговий щорічний звіт про розвиток людського потенціалу "Індекс людського розвитку". Україна в ньому посіла 81-е місце з майже 200 країн. У 2014 році вона займала 83 позицію.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя