Українські науковці випробували від коронавірусу препарат, який за кордоном вважається БАДом, і кажуть, що результати обнадійливі

Українські медичні науковці провели коронавірусні дослідження ліків, які закордоном не вважаються лікарськими засобами, і стверджують, що попередні дані досліджень обнадійливі

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

Мова йде про препарат на основі квірцитину, рослинного біофлавоноїда, це лікарські препарати "Квертин" і "Корвітин": "Ці лікарські засоби зареєстровані на нашому ринку України і мають великий досвід використання при серцево-судинній патологіїі".

"Попередні дані, які ми отримали і зробили проміжний статистичний звіт, щоб розуміти, чи далі варто продовжувати це дослідження чи ні, ми побачили, що не було побічних ефектів, тобто препарат безпечний, прослідковувалася позитивна динаміка симптомів захворювання. Пацієнти суб’єктивно почувалися краще, і це дозволяло робити висновок про покращення їх самопочуття в комплексному лікуванні", – пояснили науковці.

"Це дослідження повинно бути продовжено, і вже є всі передумови, щоб включити даний препарат в тимчасові протоколи реальної клінічної практики, щоб продовжити, щоб потім зробити висновок про доцільність їх використання", – повідомив доктор медичних наук, завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації Національного фармацевтичного університету, національний координатор клінічного випробування Ігор Зупанець.

Він додав, що в інших країнах ці препарати вважаються не лікарськими препаратами, а біологічно активними добавками. В Україні вони зареєстровані як лікарські засоби і давно використовуються в терапії пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями.

Нагадаємо, що заслужений лікар України Ольга Голубовська розповіла важливу деталь у перебігу корона вірусної інфекції – виявляється, COVID-19 може вражати практично усі внутрішні органи.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme