Учені з'ясували, який тип чоловічої щетини приваблює жінок найбільше

Дослідження австралійських учених, опубліковане в журналі Journal of Evolutionary Biology, показало, що більшості жінок подобаються чоловіки з легкою щетиною або бородою
Depo.Життя
6 вересня 2016 20:17
ФОТО: depo.ua

Для участі в експерименті вчені запросили 8,5 тисяч жінок, передає depo.ua з посиланням на Men's Health. Жінкам показували фотографії бородатих, зі щетиною та гладенько поголених чоловіків і просили оцінити їх за сексуальною привабливістю.

Експеримент показав, що чоловіків зі щетиною або бородою жінки вважали на від 15 до 20% більш привабливими, ніж чоловіків без будь-якої рослинності на обличчі. Один з авторів дослідження, професор психології в університеті Чарльза Стерта Даніель Суліковський пояснює такі результати тим, що волосся на обличчі – це ознака мужності.

"Все зводиться до природніх інстинктів: рослинність на обличчі дозволяє чоловікові здаватися більш сильним і домінуючим", – говорить Суліковський.

Однак, якщо окремо розглядати ставлення жінок до бороди та щетині, частіше представниць прекрасної статі приваблює легка неголеність. Так чоловік і здається більш мужнім, і не приховує свого обличчя.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя