У Ватикані розповіли, що робить Папа для України

У Львівській ОДА відбулася зустріч голови облдержадміністрації Олега Синютки із Держсекретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном
Depo.Життя
18 червня 2016 16:20
ФОТО: depo.ua

За словами Синютки, візит П'єтро Пароліна, який є другою особою після Папи, є надзвичайно важливим не лише для Львівщини, а цілої України, повідомляє depo.ua із посиланням на сайт Львівської ОДА.

"Дуже важливою є Ваша роль, адже українці сьогодні потребують не лише гуманітарної допомоги, але й духовної підтримки", - сказав голова ОДА.

За словами Держсекретаря Ватикану, у центрі його візиту в Україну є конфлікт на її східній частині. Зокрема, він прагне донести до людей, які перебувають у зоні бойових дій та на окупованих територіях, близькість Папи, а також те, що їх не залишать наодинці із власними проблемами.

"Люди потребують допомоги і ми хочемо довести, що вони не самі. Я прибув, щоб допомогти тим, які багато втратили у цій війні", - сказав він.

П'єтро Паролін також розповів про гуманітарну акцію Ватикану “Папа для України”, яка розпочалась зі збору пожертв в усіх католицьких храмах. "Така ініціатива Папи Франциска знову пробудила зацікавленість католиків усього світу до проблем України, - наголосив він. - Адже ми хочемо, щоб цей конфлікт не став ще одним забутим конфліктом".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя