У Слідкомі Росії хваляться, що завели десятки справ через події в Україні

Слідчий комітет Росії розслідує 62 кримінальні справи, які пов'язані з подіями в Україні
Depo.Життя
25 березня 2016 09:59
ФОТО: depo.ua

З них 45 - об'єднані в одне провадження, а 15 - самостійні. Про це заявив представник СК Росії Володимир Маркін, передає depo.ua з посиланням на ТАСС.

За його словами, кримінальні справи завели на тих осіб, які закликали до організації терактів в Росії.

Окремо Маркін зупинився на справі української льотчиці Надії Савченко та заявив, що 22 роки – це справедливий вирок. На його думку цього часу українській бранці вистачить, щоб "схаменутись" та "виправитись". Сам же судовий процес над Савченко в російському Донецьку, представник СК Росії назвав шоу, додавши, що слідство зібрало достатньо "доказів" для винесення Савченко вироку.

Маркін також завив, що в той час, коли проходив суд над Савченко, в Одесі судили громадянина Росії, який у травні 2014 року був учасником подій в українській Пальмірі.

"Цей хлопчина брав участь у подіях в Одесі (у травні 2014 року) і дивом врятувався від розлюченого натовпу "нациків". Його звинуватили в участі в масових заворушеннях. Він сидить вже більше року під вартою, суд триває з грудня місяця. Ніхто про це не знає. Ніякого шоу немає. Ніхто не тисне на український суд", - заявив представник російського Слідчого комітету.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя