У Севастополі протестують через "несправедливий розподіл електроенергії"

Мешканці кількох вулиць Севастополя, розташованих поряд з проспектом Гагаріна, провели збори, на яких висловили претензії з приводу нерегульованого і частого відключення світла у багатьох житлових будинках цього району
Depo.Життя
28 січня 2016 06:06
ФОТО: depo.ua

На збори терміново прибув Євген Бортніков, який очолює відділ з експлуатації та ремонту житлового фонду УЖКГ російського уряду Севастополя, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

Він пояснив жителям, що нерегульовані відключення світла пов'язані "з прив'язкою окремих будинків до лінії електропостачання котелень". У деяких будинках, за його словами світло не відключається, тому що там є хворі люди.

Севастопольці, у свою чергу, розповіли, що в грудні світло відключали за графіком, але з січня в деяких будинках електрику відключають постійно і надовго. Без світла вони залишилися і в новорічну ніч.

У сусідніх будинках, де розташована комерційна сауна, а також у тих, які вважаються елітними, світло горить постійно, кажуть мешканці мікрорайону. Місцеві жителі, яких зібралося близько сотні людей, вимагали затвердити і дотримуватися графік відключення електроенергії.

За словами севастопольців, у випадку, якщо міська влада не відрегулює подачу електроенергії, вони готові "вдатися до радикальних заходів": перекрити рух по вулиці Дмитра Ульянова.

Напередодні в Севастополі з'явилися оголошення зі скаргами городян на "несправедливий розподіл електроенергії" і закликами відправляти скарги в різні інстанції і збиратися на акції протесту.

Згідно з графіком, опублікованим на сайті російського уряду Севастополя, енергопостачання міста проводиться по районах з інтервалом в 3 години, проте фактично це правило не дотримується.

Нагадаємо, 30 грудня 2015 року в Крим перестала надходити електроенергія з материкової частини України через пошкодження, ймовірно, в результаті вибуху, електроопори в Херсонській області. Зараз ЛЕП, по якій передавалося в Крим до 250 мегават, відновлена, проте електроенергія в Крим не подається, оскільки закінчилася дія контракту з постачання електрики на півострів, який з початку 2014 року анексований Росією.

Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії та по енергомосту з Кубані.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя