У Польщі затримали рекордну партію контрабандного українського бурштину

У Польщі затримали 1,5 тонни контрабандного бурштину з України загальною вартістю 24 млн злотих ($6,2 млн)
Depo.Життя
17 березня 2016 08:35
ФОТО: depo.ua
У Польщі затримали рекордну партію контрабандного українського бурштину
У Польщі затримали рекордну партію контрабандного українського бурштину

Про це повідомляє польський телеканал tvn24, передає depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

Митники затримали вантажівку, яка їхала з України, в пункті пропуску Дорогуськ.

"У ході перевірки співробітники правоохоронних органів помітили, що під легальним товаром, заявленим до реєстрації, заховані сумки та картонні коробки. Виявилося, що вони заповнені бурштином", - розповів представник польської митниці.

Митники ретельно перевірили вантажівку, і виявилося, що була зроблена спроба незаконно ввезти в Польщу до 1,5 тонни бурштину. В більшості це були необроблені великі камені.

"За нашими підрахунками вартість бурштину склала близько 24 млн. злотих. Якщо б ця величезна партія потрапила в незаконний продаж в Польщі, збитки бюджету могли б скласти до 5,5 млн злотих", - відзначили на митниці.

У вантажівці знаходилися дві людини – громадяни України та Росії. Жоден з них не визнав себе винним у контрабанді. Люблінська митниця почала розгляд справи стосовно затриманих.

"Це рекордна партія бурштину, виявлена польськими митниками. Для порівняння – за весь 2015 рік співробітники Митної Палати в Бяла-Подляска на ділянці кордону в люблінському воєводстві затримали загалом 900 кілограмів бурштину", - зазначили польські митники.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя