У Німеччині першокласникам дарують цукерки та фотосесію

Навчальний рік у німецьких школярів розпочинається наприкінці серпня
Depo.Життя
1 вересня 2016 09:00
ФОТО: depo.ua
У Німеччині першокласникам дарують цукерки та фотосесію
У Німеччині першокласникам дарують цукерки та фотосесію

В Німеччині навчальний рік починається в кінці серпня – початку вересня і певного дня для цієї події не існує. Цей день щороку визначає федеральна влада залежно від початку сезону дощів, щоб діти могли якомога більше насолодитися канікулами на сонечку, повідомляє depo.ua

До Дня знань 6-річні першокласники, за традицією, разом з батьками склеюють конусоподібний кульок з паперу і прикрашають його аплікацією. Потім батьки складають туди солодощі, іграшки і різні цікаві дрібниці.

Перший день у школі Німеччини зазвичай святковий. Малеча приходить з батьками, інколи – з усією родиною. Проводиться фотосесія. Може проводитися богослужіння, екскурсія для першокласників у третій - четвертий клас. Інколи учні старших класів готують для першачків концерт. Квітів вчителям не дарують.

Обов'язковий момент - урочистий вихід нових учнів у супроводі класного керівника із загальної зали в клас. Там вони знайомляться, отримують перше завдання додому - намалювати те, що лежало в їхніх кульках і розходяться домів.

Читайте також: День знань: У всьому світі - це день дітей, а в нас – як на Росії

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя