У Нідерландах кажуть, що на рішення щодо асоціації Україна-ЄС знадобиться кілька місяців

Рішення щодо подальших кроків після негативного голосування на референдумі в Нідерландах, можливо, займе кілька місяців
Depo.Життя
8 квітня 2016 20:32
ФОТО: depo.ua

Про це заявив прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте на щотижневій пресс-конференції, повідомляє  depo.ua з посиланням на видання De Telegraaf.

За його словами, зараз перед владою стоїть виклик не образити почуття виборців, які проголосували за варіант "ні".

"Це складний процес з кількома гравцями. Ця ситуація створює для нас головний біль, бо тут ми опинилися на невідомій території. Є багато варіантів. І, можливо, треба буде кілька місяців перш ніж знайти рішення" - сказав Рютте.

Наступного тижня він планує обговорити з парламентом результати референдуму і подальші кроки. Далі ці питання обговорюватимуться в Брюсселі "за зачиненими дверима".

Нагадаємо, що 6 квітня в Нідерландах пройшов консультативний референдум щодо асоціацію України і Європейського Союзу. На референдум виносилося одне питання: "Ви "за" чи "проти" ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС?".

За останніми даними екзит-полу, "проти" асоціацію України з ЄС – 61,1% голландців, "за" – 38,1%. Явка на референдумі склала 32,2%. Офіційні результати референдуму про Угоду про асоціацію між Україною і Європейським Союзом будуть оголошені 12 квітня.

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя