У НАСА почали відмовлятися від російських ракет

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США (НАСА) уклало перший комерційний контракт з компанією Boeing на польоти в космос, відходячи від практики високовартісної відправки астронавтів до МКС на російських носіях

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на The Wall Street Journal.

"Високопоставлений чиновник НАСА повідомив, що американське агентство офіційно замовило один рейс для доставки членів екіпажу МКС на пілотованій капсулі CST-100 компанії Boeing та веде переговори з компанією Space Exploration Technologies Corporation, відомою як SpaceX, щодо контрактів на аналогічні польоти", - зазначається в публікації.

Наразі НАСА "залежить від російських ракет і космічних апаратів, щоб доставити американських астронавтів на орбіту, виплачуючи близько $75 млн за одне місце", уточнює видання.

Якщо співпраця з комерційними компаніями виявиться успішною, то побудовані в США апарати, за попередніми оцінками, виконуватимуть цю роботу з витратами, нижчими приблизно на $20 млн, зауважує видання.

При цьому зазначається, що всі складні процедури демонстраційних випробувань та сертифікації для нових космічних кораблів планується завершити до кінця 2017 року.
У разі затримок за програмою НАСА для підстраховки має домовленість з російською стороною до кінця 2018 року на транспортування астронавтів.

Більше новин світу читайте в рубриці Світ.depo.ua.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme