У Львові закривають перше в місті зоокафе

Котяче кафе ZooCafe на вулиці Коперника, 11, припиняє свою діяльність
Depo.Життя
25 січня 2016 13:24
ФОТО: depo.ua

Заклад працюватиме ще п'ять днів до 31 січня. Далі власники кафе переїжджатимуть до іншого міста, а бізнес, принаймні тимчасово, закриють, повідомляє depo.ua із посиланням на zaxid.net.

Власниця кафе Тетяна Годок переїхала до Львова з окупованої Ялти близько року тому і відкрила перше у Львові кафе для тварин. Тоді власниця вважала, що Львів на відміну від Ялти, "достатньо європейський" для такої ідеї.

Концепція закладу передбачала, що люди матимуть змогу приходити туди погратись із котами, попити кави та поїсти. Також кафе має окрему залу для відвідувачів із власними тваринами.

У Львові закривають перше в місті зоокафе - фото 1

Як розповіла власниця кафе Тетяна Годок, вона з чоловіком переїжджають зі Львова, тому кафе закривається. Вона не захотіла назвати причини переїзду, однак зазначила, що їх є доволі багато. Тетяна запевнила, що вони з чоловіком не повертаються назад до Ялти. Щодо бізнесу, то власниця назвала його успішним. На запитання, чому тоді не продати успішний бізнес, власниця кафе відповіла, що розгляне і такий варіант.

У кав’ярні наразі живуть десятеро котів. Вісьмом з них вже знайшли новий прихисток, ще двох котиків обіцяють прилаштувати. Тетяна Годок запевнила, що в жодному разі котів із кафе не виженуть на вулицю.

У Львові закривають перше в місті зоокафе - фото 2

Котів, які жили у кафе, власники брали з притулків для тварин або у волонтерів, деяких взагалі знаходили на вулиці. Впродовж роботи кафе тварини жили у ньому, мали окрему кімнатку, де вони спали і відпочивали.

Нагадаємо, що Тетяна з чоловіком - вимушені переселенці. У рідній Ялті вони також мали намір відкрити кафе для тварин, оскільки дуже їх люблять та мають досвід роботи у ресторанному бізнесі. Проте Ялта, на їхню думку, не була готова до такого закладу харчування.

У Львові закривають перше в місті зоокафе - фото 3

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя