У Криму запланували рок-фестиваль, не спитавши згоди у артистів

11-12 червня у Криму до Дня Росії має відбутися воєнно-історичний фестиваль "Хроніки Криму", організаторами якого є Міноброни Росії та "міністерство культури Криму"
Depo.Життя
24 січня 2016 15:25
ФОТО: depo.ua

"Міністр культури Криму" Орина Новосельська уже проанонсувала виступи на фестивалі популярних російських та іноземних рок-музикантів: "Заплановано концерт за участю кращих російських рок-груп: "Парк Горького", "Звери", "Город 312", "Ария", "Алиса" та інших виконавців. Все це закінчиться видовищним піротехнічним шоу. Підтвердження участі у цій масштабній події дали вже Джо Лінн Тернер (Joe Lynn Turner) зі США, рок-музиканти з Фінляндії та Німеччини", передає depo.ua з посиланням на Cultprostir.

Однак, як вдалося з’ясувати виданню, оголошені виступи не підкріплені контрактами, а з деякими артистами організатори фестивалю навіть не вступали у переговори.

"Інформація про виступ групи "Звери" в Криму не відповідає дійсності. 11 червня гурт виступає в іншому місті, переговори про участь у заході, про який йде мова навіть не велися, ніхто до нас не звертався. У статті ймовірно вказані лише побажання міністерства культури" - повідомила концертний директор російської групи "Звери" Лєра Агапова.  

21 травня група "Звери" дасть концерт у Києві в рамках туру "Страха нет", зазначає видання.

Як запевнює менеджмент групи, 11-12 червня музиканти мають виступити на приватній події в Казахстані.

З подивом про виступ на кримському фестивалі Джо Лінн Тернера дізналася його концертний директор Майя Козирєва: "Інформація про виступ в Криму є неправдивою, і організатори не мали права включати ім'я Джо Лінн Тернера в анонс фестивалю. Я вже зв'язалася з ними, і нехай вони знають, що якщо цю жахливу помилку повністю не буде виправлено найближчим часом, вони будуть мати проблеми і можливі позови через незаконне використання імені артиста". 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя