У Криму російські війська тренуються захоплювати українські об'єкти, - розвідка

У Криму окупанти проводять підсумкові навчання і відпрацьовують питання десантування особового складу і захоплення найбільш важливих об'єктів, які мають стратегічне значення
Depo.Життя
26 квітня 2016 14:53
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" розповів начальник департаменту ГУ розвідки Міноборони Вадим Скібіцький, передає depo.ua.

За його словами, на території окупованого Криму зараз проводяться заходи оперативної бойової підготовки. Російські угруповування перебувають на полігонах, де відпрацьовують підсумкові заняття, підсумкові навчання за зимовий період навчання.

"Це спеціальне тренцування російських спецпризначенців, воно проводиться протягом всього тижня і відпрацьовується питання десантування особового складу і захоплення найбільш важливих об'єктів, які мають стратегічне значення. Ми передбачаємо, що насамперед десантники підрозділи спеціального призначення здійснюють тренування щодо можливості захоплення об'єктів життєзабезпечення, які розташовані на територіях Миколаївської, Херсонської областей", - сказав Скібіцький. 

Також він додав, що "одне із завдань, яке зараз відпрацьовується - це вертольоні підрозділи і підрозділи військово-транспортної авіації ЗС Росії".

Нагадаємо, що через технічні проблеми на великих десантних кораблях "Азов" та "Ямал” зірвалося навчання сил ЧФ Росії у районі мису Опук з висадки морського десанту.

Раніше окупанти анонсували у Криму навчання і тренування з висадки російського десанту.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя