У Франції звинувачують Саркозі у "путінізації розуму"

Перший секретар правлячої Соцпартії (PS) у Франції Жан-Крістоф Камбаделіс звинуватив опонентів з правоцентристської партії "Республіканці" у "путінізації розуму"
Depo.Життя
29 серпня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua

Такі висновки він зробив, ознайомившись з книгою свого політичного опонента екс-президента Франції Ніколя Саркозі, яка, на його думку, є "проектом нерівного і авторитарного суспільства", передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Путінізація розуму вразила більшу частину французьких правих. Подивіться, наскільки для них Путін є прикладом у справі захисту західних цінностей, подивіться на їхній спосіб протистояти викликам і проблемам: неймовірно жорсткий порівняно з самими проблемами, що стоять перед суспільством", - заявив Камбаделіс на семінарі за участю 300 членів Соцпартії Франції.

За його словами, книжка Саркозі підтвердила цю лінію, яка, по суті, не відрізняється від лінії ультраправих.

Визнавши, що "Захід переживає кризу ідентичності", секретар французької правлячої партії закликав представників "усіх прогресивних сил" прийняти світ таким, яким він є, і працювати на благо.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що колишній президент Франції Ніколя Саркозі планує висунути свою кандидатуру на президентських виборах у 2017 році

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя