У ДП "Антонов" вирішили не називати новий літак на честь Бандери

Новий літак Ан-178 не будуть називати на честь Степана Бандери, аби не допустити використання бренду “АН” у політичних протистояннях
Depo.Життя
21 грудня 2015 18:06
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" повідомляє ДП "Антонов", передає depo.ua.

За інформацією ДП, за два місяці вони отримали близько 5 тис. назв для нового Ан-178. Тільки у "Фейсбуці" конкурс охопив близько 250 тисяч учасників.

Найбільшу кількість голосів у конкурсі отримали наступні пропозицій: Амет-Хан Султан, Степан Бандера та Кіборг.

Як повідомили в ДП "Антонов", ті учасники, які першими запропонували ці варіанти, отримають брендовані моделі літака АН-178.

Проте жоден із запропонованих варіантів не буде використаний як назва нового літака. У ДП "Антонов" повідомили, що не можуть допустити використання бренду "АН" у політичних протистояннях.

"ДП "Антонов" відомий у світі як фундатор науково-технічного прогресу, флагман українського літакобудування. Дотримуючись цих високих принципів, підприємство не може допустити використання бездоганного бренду "АН" в політичних протистояннях.

Тому новий транспортний "АН" залишається в міжнародній класифікації як АН-178",- кажуть у компанії.

Крім того, за інформацією ДП, "антонівці віддали перевагу назвам: Дельфін, Богдан, Надія. Нехай усіх об’єднає ідея, що АН-178 був, є і залишається українським літаком, нашою гордістю, нашим прапором та надією на мирне небо".

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя