У "ДНР" спалахнув корупційний скандал

У 9-му полку "1-го армійського корпусу ДНР" спалахнув черговий корупційний скандал
Depo.Життя
18 лютого 2016 09:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив народний депутат, координатора групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

За словами Тимчука, у селищі Качкаров Новоазовського району бойовики даного полку на будматеріали і металобрухт розбирали тваринницький комплекс, що викликало невдоволення місцевого населення.

Роботи проводилися за вказівкою командира бойовиків з позивним "Утес" (командир 9-го полку, громадянин України Андрій Оприщенко, "герой Слов'янського відступу", який воював під командуванням Гіркіна).

Після зверненням місцевого населення в район прибули два представники "військової прокуратури ДНР" з Донецька. "Під час їх приїзду від командування 9-го полку пройшла вказівка бойовикам згорнути всі роботи і уникати зустрічей із зазначеними представниками "прокуратури". Сам "Утес" нібито захворів, на всі дзвінки відповідав його охоронець. Після відбуття "прокурорів" роботи поновилися", - розповів Тимчук.

При цьому він зазначив, що командування 9-го полку в своїх діях повністю залежить і контролюється "куратором" з Росії - російським офіцером з позивним "Берег".

Більше новин про війну з Росією читайте на Depo.Війна.