У Британії звільнили вчительку через відверті фото у білизні

У графстві Дарем у Великої Британії сексапільну 21-річну асистентку вчителя початкової школи звільнили через провокативні фото у соціальних мережах
Depo.Життя
30 березня 2016 16:23
ФОТО: depo.ua

Джемма Лейрд заявила, що адміністрація школи знала про її кар'єру моделі, коли її брали на роботу і її дарма змусили відчувати себе "повією", пише depo.ua з посиланням на Metro.

"Я дуже добре робила свою роботу та отримувала великий зворотний зв'язок. Вони казали, що я була природною із дітьми", - поскаржилася дівчина.

За тиждень директорка навчального закладу Лаура Ліддел викликала її до свого офісу і заявила, що не хоче псувати репутацію школи, адже відверті фото помічниці вчителя побачили у соціальних мережах.

"Мені сказали, що вона не хоче завдавати шкоди репутації школи, і що люди втратять повагу до школи, якщо вони дізнаються, що я була моделлю. Ще одна річ, яку вона сказала, що дехто з учнів має низьку самооцінку, і вона не хотіла, щоб мене знайшли на Facebook або Instagram", - додала дівчина.

Після гучного скандалу та звільнення Джемма обмежила доступ до фото на своїх сторінках, однак у Мережі можна розшукати її відверті світлини. 

У Британії звільнили вчительку через відверті фото у білизні - фото 1У Британії звільнили вчительку через відверті фото у білизні - фото 2

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя