Третій Майдан: Чому Нік Вуйчич зачастив в Україну

Мотиваційний тренер Нік Вуйчич виступив в Україні вже втретє за останні два роки, зібравши на столичному Хрещатику близько 500 тис. людей

Третій Майдан: Чому Нік Вуйчич зачастив…

Кияни активно діляться враженнями у соцмережах.

Згадують поради Ніка.

"Концентруйтесь на тому, що вже є доброго у вашому житті, запишіть усі благословіння і нагадуйте собі їх. Я люблю Україну. Нехай Україна буде взiрцем принципів та цінностей для всього свiту. Нехай Бог благословить вашу країну, владу, мас-медіа, i всі разом ми зможемо зробити Україну сильною", - цитують Вуйчича у Facebook.

Жартують, що харизматичний хлопчина взяв і просто так зібрав Майдан.

І це при тому, що він в Україні вже втретє.

Вперше тренер виступив на НСК "Олімпійський" у липні минулого року, вдруге - восени 2016-го - у столичному Палаці спорту.

Лекція на Майдані для півмільйонного натовпу закріпила фурор.

Як розповіла у ЗМІ організаторка другого і третього приїзду Ніка, директорка компанії Key Strategy Яна Кучеренко, привезти Ніка в Україну мріяла вісім років, зрештою сконтактувала з командою тренера і домовилася про лекцію в Палаці Спорту.

Хоча згодом дізналася, що інші організатори привозять його вже у квітні, від ідеї вирішила не відмовлятися. Адже якщо за квиток в Олімпійський запросили від 240 до 5500 грн, у Палаці Спорту ціну знизили до 50 грн за вхід.

"Ми хотіли, щоб уся родина, щоб прийшли люди на візках. Адже, якщо Нік зміг, то вони точно зможуть", - ділилася Кучеренко міркуваннями у пресі.

Звісно ж, Вуйчич приділяє увагу не лише Україні.

У Київ Вуйчич приїхав після європейського турне: влітку хлопець виступав у Белграді, Турині, французькому Гаврі, швейцарському Білі.

Так, на цей рік запланована перша лекція у Казахстані, а минулого року він дебютував у Білорусі.

У 2015-му він вперше виступив на Росії, у Москві і Санкт-Петербурзі, а цієї осені знову повертається до країни.

Згідно з офіційною інформацією, Нік Вуйчич вже об'їхав 60 країн і зустрівся з 15-ма головами держави. Втім, в Україні частота і популярність лектора і справді феноменальна. Згадати хоча б той факт, що минулого року під час виступу Вуйчича у Верховній Раді депутати стали перед ним на коліна.

За чутками, гонорар лектора складає в середньому $50 тис. за виступ. Це вдвічі менше, ніж мінімальний гонорар Періс Хілтон і у 20 разів - за прайс Джей Зі або Крістіни Агілери. Втім, серед культових лекторів гонорар конкурентний - так, Джордан Бедфорд просить за виступ $100 тис., Насім Талеб - $60 тис., а Річард Бренсон - від $100 тис.

Між іншим, з двома останніми ректорами українці теж зустрічалися і, судячи з уваги до заходів, організатори відбили вкладений капітал.

У Вуйчича ж незрівнянно більша підтримка у ЗМІ, тож вкладатися у таку кампанію і виступати спонсором проекту доволі вигідно. А бути підприємством, яке дарує людям нову надію, - корисно для іміджу і самооцінки. Тож не дивно, що аж дві команди свого часу взялися активно запрошувати пана Вуйчича в Україну.

Підвищений же інтерес українців пояснюється просто: у країні, де йде війна і політичні катаклізми трапляються доволі часто, приємно сподіватися на новий рецепт щастя. Тим паче, коли виявилося, що змінити життя в один момент навряд чи вийде.

Головне фото: Facebook/Нік Вуйчич - Україна

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme