ТОП-6 найцікавіших книжок фентезі українських авторів

Вигадані фантастичні світи, неймовірні події та сюжети, які перехоплюють подих, – усе це є у книжках українських авторів 

ТОП-6 найцікавіших книжок фентезі україн…

Depo.ua пропонує ознайомитися із найцікавішими книжками фентезі від українських письменників.

У всьому світі книги у жанрі фентезі є одними із найпродаваніших – чого варта шалена популярність "Гри престолів" чи "Відьмака". Але ось про українське фентезі чуємо не так часто. При тому, що українські автори написали чимало цікавих, яскравих і захопливих творів. Якщо не знаєте, з яких українських книг у стилі фентезі розпочати, – у поміч наша добірка.

"Кишеньковий мандруарій. Подорожі фантастичним транспортом", Олег Сілін

Фото: yakaboo.ua

Олег Сілін є не тільки письменником і журналістом, а й "ангелом-охоронцем" української фантастики. Він заснував літературне об'єднання "Зоряна фортеця", яке покликане надавати підтримку короткій фантастичній прозі та фантастиці в Україні в цілому. Збірка "Кишеньковий мандруарій. Подорожі фантастичним транспортом" складається з розповідей, які сповнені фантастичного транспорту, пригод, пов'язаних із ним та історій, у які важко повірити, проте які захоплюють і переносять читача у паралельний світ. 

"Літописи Семисвіття", Наталія Савчук

Семисвіття

Фото: yakaboo.ua

Із назви можна зрозуміти, що Семисвіття – це першосвіт, який передував сьогоденню за тисячі років до нашої ери. Усе розпочинається з берегині Гаїни, яка порушує звичайну течію життя, народжуючи двійню, яку називають "дітьми переступу", тобто, дітьми злочину. Врода та Волошка успадковують магічну силу та красу від матері, порушуючи закон. Адже у ті віки уся влада належала виключно жіночій статі.

Світ Савчук – надзвичайно цікавий, різноманітний і дуже великий, зі своїми представниками добра і зла. Усім, хто захоплюється міфологією, радимо почитати цю книгу.

"Лазарус," Світлана Тараторіна

Лазарус

Фото: ganok.in.ua

Події цієї книги розгортаються у Києві, у 1913-му році. До моменту, описаного у книзі, люди і нечисть живуть у злагоді, проте  трапляється вбивство, яке здатне розв'язати затяту боротьбу і навіть війну між двома світами. За справу береться слідчий, якому доведеться розбиратися не тільки у заплутаному вбивстві, а й у протистоянні із власними демонами. 

"Слуга з Добромиля", Галина Пагутяк

Слуга з Добромиля

Фото: epicentrk.ua

У 2010-му цей роман став лауреатом Шевченківської премії. Історія цієї книжки вельми цікава, адже вона написана у 2006-му, премією відзначена у 2010-му, а після великого попиту вона була перевидана іншим видавництвом у 2012-му.

Сюжет роману описує історію сина опиря і відьми. Через сумнівне походження хлопцеві нема місця у світі. Доля Слуги з Добромиля розгортається на тлі історичних подій. Особливо цікаво читачу дізнатися про історію Ордену Золотої Бджоли – опирів, що дбають про Галичину.

"Ритуал", Марина та Сергій Дяченки

Ритуал

Фото: ОЛХ

Уявити собі українське фентезі без цієї книги і цих авторів – Дяченків читають і в Україні, і за кордоном. У епіцентрі подій цієї книги – Принцеса, Дракон і Принц. Проте ця цікава книга переверне стереотипи, до яких звикла більшість, адже Принцеса – не мінлива і слабка жінка, Принц  – не благородний і сміливий, а Дракон – не є уособленням зла. 

"Сузір’я Дів", Дара Корній

Сузір'я Дів

Фото: booklya.ua

Цей роман оповідає історію Василини Коморовської – нащадка древнього шляхетного роду. У дівчини є зірка у Сузір’ї Дів, покликана оберігати її у найскладніші часи її життя. Проте згодом стає зрозуміло, що дівчину переслідують незбагненні події з минулого її пращурів, у її житті відбуваються дивні події, якимось чином пов'язані з паралельними світами...

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"