ТОП-5 книг 2020 року: Бестселери, які варто прочитати

2020-й рік минає, а це значить, що час підбивати підсумки. Depo.ua пропонує додати ці книги із нашого рейтингу до списку творів, які обов'язково потрібно прочитати 

ТОП-5 книг 2020 року: Бестселери, які ва…

Попри пандемію коронавірусу, життя не зупинилося, а творчістю люди займалися не менш активно, ніж раніше. Цю тезу доводить наш список найзнаковіших книжок року, до якого ми включили як іноземні твори, так і вітчизняні.

ТОП-5 найпопулярніших книжок 2020-го року

Бріттані Барнетт "Стук опівночі"

Бріттані Барнетт "Стук опівночі"

Ця книга стала найкращою за версією Amazon. Вона присвячена правовій системі США та її несправедливості. Історія, покладена в основу твору, заснована на реальних подіях. Книга покликана вселити віру у краще та надихнути на боротьбу. Історія присвячена непохитній вірі у людство і є закликом звільнити тих, хто постраждав від несправедливої правової системи Америки.

Наразі цю книгу ще не переклали українською, проте затяті любителі літератури, які знають англійську, можуть прочитати її в оригіналі. 

Шарлотта Макконагі "Міграції"

Шарлотта Макконагі "Міграції"

Ця книга присвячена актуальній проблемі зміни клімату. Ця історія є одночасно інтимною та загальною, хоча і стосується пошуків жінки спокути у світі, якому загрожує неминуча смерть через кліматичні зміни. Френні Стоун – це головна героїня, яка спостерігає за, можливо, останньою міграцією полярних крячків. Під час подорожі на старому риболовецькому судні перед нею промайнули усі події її життя: історія кохання, втрати, материнство і навіть злочини…

До речі, попри те, що книга вийшла у серпні 2020-го, нею одразу зацікавилися голлівудські сценаристи. У майбутньому році на кіноманів очікує екранізація книги "Міграції".

Люко Дашвар #ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ

Люко Дашвар #ГАЛЯБЕЗГОЛОВИ

Королева української романістики Люко Дашвар не стала залишати прихильників без нової книги у пандемічному 2020-му році. Світ побачила книга авторки "Галя без голови". Цю книгу можна описати одним прислів'ям: "Благими намірами вимощений шлях до пекла". Життя Галі змінилося в одну мить через те, що вона просто допомогла одній людині. Головна героїня за одну мить втратила усе, що мала: кохання, родину, чоловіка, роботу, гроші.

Попри негативні коментарі та деякі невдоволення кінцівкою книги, було продано чималий наклад "Галі без голови", а українські книгарні однозначно визнали цю книгу однією з найпопулярніших серед покупців.

Софія Андрухович "Амадока"

Амадока

Це третя книга у літературній кар'єрі письменниці Софії Андрухович. Задум авторка виношувала шість років, а написання зайняло три роки. У центрі сюжету – чоловік, який постраждав під час україно-російської війни. Його було поранено, обличчя понівечено, а пам'ять втрачено. Чоловіка доставляють до клініки без документів. Раптом його знаходить жінка, яка впевнена, що цей чоловік – її коханий.

Щодо назви роману, то Амадок – це легендарне озеро, яке, за Геродотом, знаходилося на теренах теперішньої України. Озеро Амадока протягом століть відтворювалося картографами, аж поки врешті не зникло без сліду. 

Цей роман сподобається не тільки тим, хто не уявляє життя без книжок, а й літературознавцям, філологам та історикам. Адже авторка вміло поєднала у книзі три теми: АТО, Голокост і Розстріляне Відродження. При цьому Андрухович використовує чимало літературних прийомів.

Джоан Роулінг "Смутна кров"

Джоан Роулінг "Смутна кров"

Це вже п'ята книга із серії "Страйк бакланів", яку написала Дж. К. Роулінг, проте публікує їх авторка під іменем Роберт Гелбрейт.

Читач продовжує слідкувати за приватним детективом Кормораном Страйком, що розслідує загадкове зникнення лікарки Марго Бамборо, яке сталося в 1974 році. Підозра падає на серійного вбивцю-психопата Денніса Кріда, міжгендерного чоловіка, який любить переодягатися у жінку. Перед детективом постає непроста задача, а на його шляху зустрічається чимало випробувань. 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme