ТОП-2 чоловіка, які кинули Еку Згуладзе

Мережу сколихнула новина про розлучення екс-заступниці міністра МВС Еки Згуладзе з французьким режисером Рефаелем Глюксманом
Depo.Життя
5 липня 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
ТОП-2 чоловіка, які кинули Еку Згуладзе
ТОП-2 чоловіка, які кинули Еку Згуладзе

Наразі у ЗМІ пишуть, що звільнитися з українського МВС підштовхнули саме проблеми в особистому житті. Раніше зазначалося, що Згуладзе гайнула у Париж, до чоловіка, аби врятувати шлюб. Пізніше з'ясувалося, що проблеми подружжя зайшли надто далеко, і рятувати вже не було чого. 

Як нагадує depo.ua, Глюксман - вже другий чоловік відомої грузинської поліцейської. Перший шлюб також виявився невдалим. 

У 20 років Ека вийшла заміж за грузинського медійника Георгія Палавандішвілі.

Паландішвілі довелося змиритися з тим, що можливість побути з дружиною - рідкісна вдача. В той період кар'єра Згуладзе розвивалася доволі швидко. Вже у 27 років Ека стала замом міністра внутрішніх справ Грузії і взялася активно реформувати поліцію країни.

У шлюбі пара прожила понад 10 років, які не були безхмарними. Так, у 2009 обвалилися стіни однієї з будівель телеканалу "Руставі-2", загинуло двоє людей. Тоді у пресі довго базікали, що висока посада Згуладзе допоможе її чоловікові та взагалі менеджменту каналу уникнути відповідальності за трагедію. Втім, скандал ущух, а за кілька років Ека і Гега розлучилися. 

Подеякували, що чоловік так і не зміг прийняти вічну зайнятість своєї дружини. 

За короткий час Палавандішвілі знайшов собі нову кохану - економіста Рус Гамкрелідзе, незабаром пара одружилася, і у них народилася дитина. 

ТОП-2 чоловіка, які кинули Еку Згуладзе - фото 1

ТОП-2 чоловіка, які кинули Еку Згуладзе - фото 2

ТОП-2 чоловіка, які кинули Еку Згуладзе - фото 3

ТОП-2 чоловіка, які кинули Еку Згуладзе - фото 4

Недовго холостякувала і сама Ека. У 2011 році Згуладзе вийшла заміж за французького журналіста і режисера Рафаеля Глюксмана. Нового чоловіка Еки можна було без перебільшень називати представником нової європейської еліти. Батько Рафаеля Андре прославився як філософ, письменник і політик-гуманіст. Хоча спершу Андре дотримувався комуністичних поглядів в останні роки життя відкрито підтримував політику США і засуджував дії Кремля в Чечні. 

Син пішов по слідах батька. Про Рафаеля дізналися завдяки його роботі "Вбивайте всіх" про геноцид у Руанді. Пізніше француз по вуха закапався у проблеми пострадянських країн. Так, під час Помаранчевої Революції  працював у Києві - приїхав, аби зібрати матеріал для картини Orange 2004. Також завітав у Грузію в період війни у Південній Осетії заради серії матеріалів. У гарячій точці його заграбастали російські військові через нібито відсутність потрібних документів. Після інциденту Глюксман сам визвався допомагати Саакашвілі і став його консультантом. 

Втім, зі Згуладзе познайомився не в Грузії і не в Україні, а у США, де обидва перебували з дипломатичним візитом. 

ТОП-2 чоловіка, які кинули Еку Згуладзе - фото 5

Згодом у пари народився син Олександр.

ТОП-2 чоловіка, які кинули Еку Згуладзе - фото 6

ТОП-2 чоловіка, які кинули Еку Згуладзе - фото 7

Втім, народження дитини не на довго прив'язали Згуладзе до сімейних справ. Жінка розривалася між Тбілісі, а згодом - Києвом - і Парижем. Половину часу Олександр проводив з Рафаелем, половину- в столиці України, де за ним, як правило, наглядала мама Еки. 

Непроста ситуація вочевидь похитнули почуття пари. Як стало відомо з іноземних ЗМІ, Рафаель вже півроку зустрічається з французькою телезіркою Лією Саламе. При чому, свої почуття парочка не надто активно приховує від папарацці.

ТОП-2 чоловіка, які кинули Еку Згуладзе - фото 8

ТОП-2 чоловіка, які кинули Еку Згуладзе - фото 9

Що ж до Згуладзе, у французьких ЗМІ вона фігурує вже як колишня дружина Глюксмана.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя