Тетяна Ричкова подала документи на реєстрацію в ЦВК

Сьогодні відомий волонтер, помічник міністра оборони Тетяна Ричкова подала документи в Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатом в народні депутати по округу №27 (м.Дніпропетровськ)
Depo.Життя
10 червня 2016 14:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила сама волонтер, передає depo.ua.

Тетяна Ричкова подала документи на реєстрацію в ЦВК - фото 1

"Рішення йти в депутати є продовженням всього, що я робила раніше як волонтер і частина команди в Міноборони, - заявила Тетяна Ричкова. - Тепер я бачу, що всі позитивні зміни потрібно закріплювати законами. Я буду ініціювати їх розгляд, як депутат і робити все можливе для їх прийняття".

Тетяна Ричкова подала документи на реєстрацію в ЦВК - фото 2

Тетяна Ричкова підкреслила, що низка законопроектів, спрямованих на поліпшення ситуації в сфері оборони, не ухвалюється з липня 2015 року. Наприклад, законопроект "Про військової поліції" (№1805). У результаті бійці продовжують боротися з тими ж "аватарами" своїми силами.

Тетяна Ричкова подала документи на реєстрацію в ЦВК - фото 3

Така ж складна ситуація щодо законопроектів, які ходять по парламентських комітетах. "Рішення йти в депутати для мене є продовженням нелегкого шляху, який я зробила за два роки, - сказав Тетяна Ричкова. - Війна закінчиться тільки тоді, коли ми створимо сильну армію, здатну виконувати найскладніші завдання з оборони країни. У нас повинна бути армія, якою можна пишатися".

Тетяна Ричкова подала документи на реєстрацію в ЦВК - фото 4

Нагадаємо, що проміжні вибори в окрузі №27 в Дніпропетровську пройдуть в липні 2016 року.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя