Телячі лайфхаки: Як правильно бикувати у 2021 році

Зустрівши новий рік за всіма правилами, у вбранні потрібних кольорів та з належними наїдками, багато хто мізкує, як його ще й правильно прожити. І відповісти на це питання можуть… символи року – бики та корови

Телячі лайфхаки: Як правильно бикувати у…

Адже деякі звички та вміння цих тварин можуть підказати людям, як жити продуктивно і щасливо. Depo.ua розповідає цікаві факти про символи року і те, як, власне, правильно бикувати. 

Бикувати, запам'ятовуючи важливе

Корови мають чудову пам'ять і здатні впізнавати людей навіть через істотні проміжки часу. Крім того, непогано орієнтуються у просторі, запам'ятовуючи, зокрема, де знаходиться їжа, де вода, а де прихисток. 

Бикувати, не приховуючи почуттів

Дослідники Лорі Маріно і Крістін Аллен в роботі "Психологія корів"  стверджують, що тварини є надзвичайно емоційними, у них можна помітити такі риси характеру як сором'язливість, товариськість, гнів, радість та сум. При цьому, як з'ясували дослідники з Університету Сіднея, почуття тварини приховувати не схильні. Натомість демонструють їх зокрема через інтонації у голосі. Зокрема, позитивні нотки звучать під час гри, поїдання їжі або ж любощів. А от негативні емоції тварини відчувають, коли їх ізолювали від інших. 

Здивована корова

Бикувати, з радістю долаючи складнощі

Бикам та коровам подобається вирішувати проблеми. Зокрема, низка експериментів показала: коли тварини знаходять спосіб відкрити двері, за якими смаколик, їхнє серцебиття прискорюється, а мозкові хвилі показують, що вони у захваті від успішного подолання перешкоди. 

Бикувати, тримаючись разом

Засинати корови люблять неподалік від інших членів сім'ї, а максимальна близькість – привілей лідерів.  До того ж, тварини перебірливі у спілкуванні – вони обирають собі 2-4 товаришів, спілкуванню з якими надають перевагу протягом всього життя. 

Корови тримаються разом

Бикувати далекоглядно, аналізуючи важливі питання з різних сторін, аби уникнути ризиків

Кут зору корів – майже 360 градусів. Саме завдяки цьому вони здатні вчасно помічати наближення хижака. Правда, за таку суперздібність цим тваринам довелося розплатитися – прямо перед собою вони бачать поганенько. І, аби придивитися пильніше, часто змушені повертати голову. 

Бикувати з перервами

Корови лягають і знову стають на ноги біля 14 разів на день. Тим часом науковці не втомлюються твердити, що перерви у активності та зміна видів діяльності корисні і для людини.  Ще кілька років тому американські дослідники встановили: перерви на 10-15 хвилин протягом робочого дня відновлюють продуктивність мозку. При цьому найефективніше під час таких пауз – спілкуватися з колегами і гуляти на свіжому повітрі. 

 

 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme