Телеканал "1+1" позапланово перевірять через російські фільми

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила призначити позапланову перевірку телеканалу "1+1"
Depo.Життя
19 лютого 2016 17:13
ФОТО: depo.ua

Це відбудеться з огляду на трансляцію фільмів російського виробництва, «в яких створено позитивний образ працівників російських правоохоронних органів», йдеться в повідомленні регулятора.

Питання було порушено за скаргою телеглядача, яка надійшла раніше до Нацради. Зокрема, йдеться про фільм «Новорічний рейс» та серіал «Ладога», в першому з яких «є сцени з працівниками російських правоохоронних органів», а в другому заявник побачив ознаки «позитивного образу працівників радянських органів».

Представник телеканалу, у свою чергу, повідомив про те, що фільми були випущені до 2014 року, мають прокатне посвідчення Держкіно, із серіалу «Ладога» «було вирізано всі сцени, що суперечать чинним законодавчим нормам».

У результаті Нацрада прийняла рішення щодо проведення позапланової перевірки. Член Нацради Олег Черниш запропонував також звернутися до Державного агентства з питань кіно з проханням відкликати прокатне посвідчення на фільми.

До слова, на минулому засіданні Нацрада з телерадіомовлення оголосила попередження телеканалу НТН за трансляцію фільму про НКВС.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя