Суд в Гаазі прийняв позов Коломойського до Росії

Суд в Гаазі прийняв позов Коломойського до РФ за аеропорт "Бельбек" в Криму
Depo.Життя
7 січня 2016 12:19
ФОТО: depo.ua

Третейський суд у Гаазі в середу прийняв до розгляду позов українського бізнесмена Ігоря Коломойського до Росії, повідомляє depo.ua з посиланням на Reuters

Претензії стосуються пасажирського терміналу в аеропорту Севастополя "Бельбек", на управління яким, за словами українського олігарха, у нього є права до 2020 року.

Заявник стверджує, що Росія порушила двосторонній договір з Україною про інвестиції. Він хоче, щоб Росія компенсувала йому втрату доходу після того, як він був позбавлений можливості використання об’єкта.

Суму позовних вимог суд не назвав. Однак сам Коломойський оцінив свої втрати, згідно повідомлень зі ЗМІ, в 15 мільйонів доларів.

Позов був поданий Коломойським близько року тому, коли він був головою Дніпропетровської облдержадміністрації.

Представники російської сторони заявили, що суд не має повноважень для розгляду цієї справи і не мають наміру брати участь у засіданнях, які традиційно відбуваються за зачиненими дверима.

Після анексії Криму Росією в березні 2014 року "влада" півострова здійснила експропріацію та націоналізацію майна, що належало структурам Ігоря Коломойського. У нього забрали розташовані в Ялті три санаторії і готель, заправні станції, а також приміщення "Приватбанку", який належить бізнесменові.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя