США продемонстрували міць нової гармати

Нова гармата не потребує жодних вибухових речовин, зате швидкість її боєприпасу може сягати 1,5 км/с
Depo.Життя
29 травня 2016 13:44
ФОТО: depo.ua
США продемонстрували міць нової гармати
США продемонстрували міць нової гармати

Як повідомляє depo.ua, подробиці розробки Пентагоном нової зброї "рейлгана" (рельсотрона), яке являє собою електромагнітну рейкову гармату (Electromagnetic railgun), висвітлила газета Wall Street Journal.

Повідомляється, що зброя, яку газета називає "смертельною супергарматою", не вимагає ні пороху, ні вибухових речовин. Вона розганяє 25-кілограмовий снаряд за допомогою електромагнітних рейок, а швидкість боєприпасу може сягати більше 1,5 км на секунду, причому він здатний пробити сім сталевих пластин і залишити по собі отвір 12,7 см у діаметрі.

Також зазначається, що сучасні 6-дюймові гармати ВМС США мають діапазон дії 15 миль (понад 24 км), в той час як діапазон, на який здатний вести вогонь рельсотрон, становить 125 миль (понад 200 км), крім того, він здатний діяти більш ефективно. Також зазначається, що Військово-морський флот США розробив рельсотрон як потужне наступальна зброя, щоб підривати отвори у ворожих кораблях, знищити танки і рівні терористичних таборів. Більш того, в Пентагоні вважають, що у рельсотрона є потенціал замінити в недалекому майбутньому нинішні системи ПРО - як у більш ефективного і дешевого засобу для того, щоб збивати ракети в небі. Видання опублікувало демонстративний ролик про новий тип зброї.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: життя