Спробуй безкоштовно стікери: WOG САFE випустила забавні наклейки для Telegram-користувачів (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Мережа АЗК WOG випустила набір смішних і позитивних наклейок WOG CAFE для користувачів месенджера
Depo.Життя
9 вересня 2016 11:44
ФОТО: depo.ua

Незабаром стікери з'являться і в іншому популярному додатку для спілкування – Viber, передає depo.ua.

Спробуй безкоштовно стікери: WOG САFE випустила забавні наклейки для Telegram-користувачів - фото 1

У компанії переконані, що фановий інструмент для спілкування знайде своїх шанувальників і не тільки розважить користувачів, але і спростить комунікацію. Для WOG власна лінійка стікерів - символічне підтвердження орієнтації компанії на інноваційність, тренди і комфорт для її споживачів. Мережа АЗК WOG в черговий раз доводить, що між брендом і покупцем повинен бути емоційний взаємозв'язок - позитив, відкритість. Про це говорить Віталій Ткаченко, директор з маркетингу ВОГ Рітейл: "Це символічно, адже, як і компанія, стікери WOG покликані продемонструвати турботу про клієнтів і вивести взаємозв'язок між компанією і споживачами на якісно новий емоційний рівень. Комусь це здасться дрібницею, але ці маленькі, яскраві картинки роблять складне простим. Вони допомагають виражати свою індивідуальність, дарувати живі емоції, веселитися і при цьому економити час. Хіба не це важливо для сучасної людини?"- наголосив Віталій Ткаченко.

Перша лінійка наклейок - це 24 ситуації, емоції і настрої, які висловлюють персонажі WOG, а саме добре впізнавані чашки WOG CAFE. Герої комунікують українською мовою; часто відзначають веселі моменти в житті, кажуть приколи і щось повсякденне. Наприклад: "Привіт, бро!", "Зараз лусну!", "Хочу на море". При цьому яскраво вираженого брендингу та зловживання неймінг в картинках немає.
Дмитро Демидов, голова відділу Digital WOG Рітейл, вважає, досить того, що і так на зображеннях присутні WOG CAFE Атрибути - популярні хот-доги, чашки кави; в картинки закладені ідеї і цінності компанії.

"В першу чергу, для нас важливо створювати засіб комфорту, і в якомусь сенсі стікери WOG спрощують життя. Вони звільняють від необхідності набирати довгі повідомлення і суттєво економлять час. Адже в яскравому, дотепному зображенні часто зосереджено більше сенсу, ніж в реченні або навіть абзаці ", - розповідає Дмитро Демидов.

Завантажити стікери від WOG можна на сайті

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя

Мітки: бізнес