Сьогодні святкують Різдво християни західного обряду

Мільйони християн по всьому світу - католики, протестанти і православні деяких церков - відзначають одне з головних християнських свят - Різдво Христове
Depo.Життя
25 грудня 2015 09:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua.

Папа римський Франциск, для якого це третє Різдво на посаді глави Римсько-католицької церкви, що налічує сьогодні близько 1,2 млрд послідовників, провів богослужіння у Ватикані.

Понтифік у своїй різдвяній проповіді закликав усіх, хто "сп'янілий духом споживання і засліплений зовнішнім блиском", згадати про незаперечні цінності життя. У проповіді папа знову торкнувся важливих для нього тем милосердя, співчуття, співпереживання та справедливості. - У суспільстві, так часто сп'янілому духом споживання і жадобою насолод, багатством і марнотратством, самозакоханістю і суєтою, це немовля [Ісус] закликає нас до стриманого життя, іншими словами, до життя в простоті, послідовності, необхідної для того, щоб побачити і зрозуміти, що важливо, - сказав папа.

Папа Франциск додав, що кожна людина має дозволити простоті Ісуса-немовляти наповнити душу і надихнути життя. - У світі, який дуже часто нещадний до грішника і поблажливий до гріха, ми повинні розвивати в собі почуття справедливості, щоб розрізняти волю Божу і діяти згідно з нею. Папа римський Франциск сказав під час меси, що "Різдво - час, щоб ще раз замислитись, хто ми є".

Щоб послухати різдвяну месу папи римського у соборі Святого Петра у Ватикані зібралися 10 тисяч осіб.

Читайте також: Чому Київський патріархат та УГКЦ бояться зробити Різдву "євроремонт"

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя