Собчак заступилася за Земфіру, яку сварять українці, і назвала себе "ватницею"

Відома російська журналістка Ксенія Собчак прокоментувала скандал із українським прапором на концерті Земфіри у Литві
Depo.Життя
28 березня 2016 14:52
ФОТО: depo.ua

Журналістка та телеведуча захистила співачку, яка на концерті у Вільнюсі попросила українців прибрати прапор у нецензурній формі, повідомляє depo.ua.

Свою думку Собчак розповіла "Дождю".

"Все це нагадує ранні майданні часи: співачку Земфіру в ході туру, до якого вона готувалася рік без сну і відпочинку, в мирному Вільнюсі, спробували поставити перед вибором - на чиєму вона боці, виставивши з натовпу український прапор. А вона попросила його прибрати. І що тут почалося. Війна чорних списків і лопається від проклять твіттер", - каже ведуча.

"Є така країна - Свазіленд. Крихітна абсолютна монархія на сході Африки, середня тривалість життя 48 років, у третини населення інфіковано ВІЛ. Зате у Свазіленду найкрасивіший прапор і дуже пишний гімн: "Благослови Господь усіх правителів нашої землі".

Ця така особливість хворобливого самосвідомості - думати, що за шматком матерії з намальованими смужками стежить весь світ. І всі світові селебріті просто зобов'язані йому поклонятися. А інакше ми проткнемо твою воскову ляльку шипами кактуса і спалимо твоє опудало на головній площі.

Взагалі-то, на той час, як Земфіра напише новий альбом, у вас зміниться пара урядів і втечуть пара президентів. Так що і мене записуйте в ватниці, дорогі українці. Земфіра - НЕ башкирська, не російська і не українська, вона загальна. І вона - всього лише попросила прибрати ваш прапор з її концерту. Причому навіть не на вашій території. Звичайно, давайте її в чорний список, адже більше зайнятися нічим!", - підсумувала Собчак. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя