UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Смог у Києві: МОЗ порадив, що робити

Міністерство охорони здоров'я радить киянам проводити якомога більше часу вдома і пити більше рідини у зв'язку зі смогом, який накрив столицю в результаті пожеж

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу, передає Depo.ua.

"Дим у повітрі може викликати головний біль, затруднення дихання, кашель, подразнення очей. Тому Міністерство охорони здоров'я радить проводити якомога більше часу вдома, не виходити на вулицю, пити більше рідини – до 2-3 літрів на добу. Не відкривати вікна, частіше проводити вологе прибирання приміщень. Особливе значення це має для людей із серцево-судинними захворювання", – сказав Степанов.

Додамо, що у смог у Києві може спричинити головний біль, кашель, труднощі з диханням, подразнення очей, запалення слизової оболонки носа та гортані.

Як зазначає МОЗ, смог може спричинити низку захворювань та алергій. "При появі симптомів отруєння продуктами горіння негайно зверніться до лікаря". - заявили у МОЗ.

Нагадаємо, уранці 14 квітня Київ затягнула димова хмара з Чорнобильської зони, де вже десятий день поспіль тривають лісові пожежі.

16 квітня рятувальники звітували, що у Чорнобильській зоні більше немає відкритого вогню.

17 квітня повідомлялося, що Чорнобиль гасять уже 1000 рятувальників, літаки і вертольоти.

Довідка: 4 квітня до ДСНС надійшла інформація, що в Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення поблизу с. Володимирівка виникла верхова лісова пожежа на площі 20 га. Потім зайнявся також трав’яний настил та лісова підстилка між смт Поліське та с. Володимирівка на площі близько 6,5 га та поблизу с. Рудня Осошня на площі близько 4 га.

5 квітня повідомлялося, що у Чорнобильській зоні не можуть загасити пожежу площею 100 гектарів. Також стало відомо, що у Києві фіксується перевищення показників AQI (загальний індекс якості повітря) та PM 2.5 (наявність у повітрі зважених частинок, дрібного пилу та аерозолю). 7 квітня у Зоні відчуження напередодні виникла ще одна пожежа – поблизу с. Грезля Денисовецького лісництва зайнялися чагарники і трав’яний настил

8 квітня правоохоронці вручили підозру зловмисникові, з вини якого вогнем було знищено 5 га лісництва в зоні відчуження Чорнобильської АЕС

9 квітня у Чорнобильській зоні вогонь перекинувся на паркан радіолокаційної станції "Дуга". 11 квітня надзвичайники разом з працівниками лісової охорони гасили пожежу на території Корогодського, Котовського та Денисовецького лісництв.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme