Скандал у київській школі: Вчителі принижували дітей

Поведінка вчителів київської школи № 78 обурила батьків учнів 5А класу і змусила їх хвилюватись за психологічний стан дітей
Depo.Життя
28 березня 2016 16:42
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє depo.ua, про ситуацію у закладі, який знаходиться у самому центрі столиці, "Українській правді. Життя" розповіли батьки школярів.

17 березня вони подали кілька скарг.

Перша – директорові на вчителів зарубіжної літератури та основ здоров’я "за жорстке, негуманне ставлення до дітей і казарменні методи виховання, приниження їхніх особистостей".

Наталя та її син – вимушені переселенці з Криму. Вони виїхали до Києва у квітні 2014 року, одразу після псевдореферендуму.

Хлопець пішов до школи, яка була найближче до нового дому. Наталя розповідає, що у школі пішли їм назустріч і прийняли до 4 класу, де процес адаптації проходив добре.

У цьому навчальному році хлопець перейшов до 5А класу, і викладала у нього вже не одна вчителька, а різні учителі.

Згодом він почав скаржитись на головний біль після уроків, бо вчитель кричить, а потім зовсім відмовився йти на урок.

"Перед 8 березня моя дитина сказала мені: не води мене до школи, я не можу там сидіти. Він став сонним і не міг займатись із репетитором з англійської мови", – підтвердила Наталя, мама п’ятикласника.

Схожі проблеми були і у інших учнів класу. Як повідомила Ольга, мама одного з хлопців, – її син ще минулого року мав проблеми зі здоров’ям через стосунки із іншою вчителькою.

Батьки ініціативної групи вирішили записати те, що відбувається у школі, і надали виданню аудіозаписи, зроблені дітьми під час уроків.На них чутно, як вчитель основ здоров’я кричить комусь із учнів: "Ты нормально себя чувствуешь с самого утреца? Тогда если ты не знаешь, я тебе расскажу. Когда входят в кабинет с утреца, говорят: доброе утро, извините за опоздание. А не вошел и рычишь, как ненормальный".

"Если первый урок у 5А класса, значит, день уже не удался", – каже на записі педагог.

Вчителька також використовує фрази "закрыли рты" і "я не давала тебе слова".

Її колега, вчителька зарубіжної літератури, грубо командує дітям "Встали!", зізнається їм "Если бы вы только знали, как вы меня достали" і звертається до учня "рот свой закрой".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя