Сина путінолюбки Валерії пограбували у Швейцарії

З квартири 21-річного Артемія Шульгіна, сина російської співачки Валерії, вкрали гроші і техніку на 10 тисяч євро
Depo.Життя
27 травня 2016 13:40
ФОТО: depo.ua
Сина путінолюбки Валерії пограбували у Швейцарії
Сина путінолюбки Валерії пограбували у Швейцарії

Юнак вже написав заяву в поліцію про пограбування своєї квартири в Швейцарії, повідомляє depo.ua з посиланням на Life.ru.

З апартаментів молодої людини в Женеві пропали годинник Rolex за 7 тисяч євро, ноутбук і гроші. За словами чоловіка Валерії - Йосипа Пригожина, збиток оцінений в 10 тисяч євро. Згідно з розповіддю самого Шульгіна, пограбування сталося в минулу неділю, 22 травня. Однак пропажу дорогих речей Артемій помітив не одразу, а лише через чотири дні.

"Артемій дуже засмутився, тому що вкрали дорогий годинник, який ми з Валерією подарували йому на 20-річчя, - розповів Пригожин. - Це сталося в районі п'ятої ранку в неділю в його квартирі, яку він винаймає. Насправді я теж дізнався про це не відразу, він не хотів говорити нам. Шкода, що такі речі відбуваються навіть в Швейцарії, яка вважається найбезпечнішою країною, днями така ж ситуація сталася і у знайомого Тьоми".

Нагадаємо, що попри підтримку анексії Криму, Валерія із чоловіком надає перевагу відпочинку на європейських курортах. Подружжя обрало для відпочинку Швейцарію, де і придбало будинок.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя