Шевченко: Поезія та революція

9 березня в Українському Домі відбудеться дискусійне ток-шоу та концерт за участю народних артистів та зірок шоу-бізнесу
Depo.Життя
9 березня 2016 11:01
ФОТО: depo.ua

Подія присвячена 202-річчю від Дня народження Тараса Шевченка та 170-річчю написання "Заповіту".

Чому збуваються пророцтва Тараса Шевченка? Яких уроків так і не вивчила українська нація за майже два століття? Ці та інші питання під час Всеукраїнського відкритого уроку «Шевченко: поезія і революція» обговорять громадські та політичні діячі, літературознавці і студенти.

Час проведення заходу: 13.30 – 14.15.

У дискусії візьмуть участь: Богдан Тихолоз - літературознавець (Львівський університет імені І.Франка); Юрій Макаров - письменник, журналіст, автор фільмів про Тараса Шевченка; Дмитро Лазуткін - поет, автор віршів, присвячених Майдану; Микола Жулинський - доктор філологічних наук, академік, директор Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка; Віталій Скоцик - доктор економічних наук, лідер Аграрної партії України.

Паралельно у фойє проходитиме виставка молодіжної творчості «Мій Шевченко».
О 14.35 розпочнеться концертна програма українських артистів з піснями на вірші Тараса Шевченка. Виступатимуть: народна артистка України Марія Бурмака, народний артист України Анатолій Паламаренко у супроводі DJ KeY, гутр «ТАРУТА» та гурт «ТАРТАК».

Також гостям буде представлено фільм «Шевченко і Майдан» та телевізійне включення «Шевченко єднає» з Сєверодонецьку, Чернівців та Одеси.

Організатори: Міжнародний конгрес-центр «Український Дім», Міжнародний Фонд культурного співробітництва.
За підтримки Аграрної партії України.
Ідеолог заходу – Влада Литовченко.
Режисер-постановник – Тарас Грималюк.
Модератор: Євген Нищук.

Телефон для акредитації: 067 930-06-69.

Шевченко: Поезія та революція - фото 1

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя