Ще одна школа Києва відтепер може похвалитися власною фрескою

Луцький стріт-артист Андрій Кальков прикрасив масштабним малюнком київську середню школу №314, що знаходиться за адресою Княжий Затон, 7-а
Depo.Життя
5 вересня 2016 11:40
ФОТО: depo.ua
Ще одна школа Києва відтепер може похвалитися власною фрескою
Ще одна школа Києва відтепер може похвалитися власною фрескою

Мураль створено у рамках фестивалю Mural Social Club.

Абстрактна фреска є частиною серії "Круговорот" Андрія Калькова. Ядром серії є орнамент спіралі, що зашифрований у більшості робіт мовою "8-bit" та "op-art". Для митця – це символ пізнання, розвитку та циклічних процесів Всесвіту.
Андрій Кальков народився та проживає у Луцьку. У 2012-му захистив диплом спеціаліста за фахом монументального живопису Косівського Інституту Декоративного та прикладного Мистецтва Львівської Національної Академії Мистецтв. Кальков – учасник фествалів урбаністичного мистецтва та понад 30-ти загальних виставок на теренах України та світу, автор двох персональних виставок у Луцьку.

Ще одна школа Києва відтепер може похвалитися власною фрескою - фото 1

Нагадаємо, фестиваль сучасного мистецтва у громадському просторі Mural Social Club 2016 з 12 травня до вересня проходить в Україні. В рамках масштабного арт-івенту більше 30 художників з усього світу створюють 30 муралів та кілька інсталяцій в Києві, Одесі, Чернігові.

Ще одна школа Києва відтепер може похвалитися власною фрескою - фото 2

Організатором фестивалю виступив благодійний фонд Sky Art Foundation та його засновник Дмитро Палієнко, куратори проекту – Юлія Островська та Олег Соснов.

Серед зірок світового стріт-арту, які приймають участь у проекті: Li-Hill, Rodrigo Branco, Fintan Magee, Borondo, Fikos Antonios, Marat Morik, Millo, Agostino Iacurci, Elian та багато інших. Серед українських стріт-артистів – Aec Interesni Kazki, Сергій Радкевич, Олександр Гребенюк, Рома Wius, Саша Корбан.

Ще одна школа Києва відтепер може похвалитися власною фрескою - фото 3

Проект реалізується за сприяння районних та міських адміністрацій та волонтерських організацій Києва, Чернігова, Одеси.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.
Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном +380505905070 або media@skyartfound.com

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя