Шахтарі вже другу добу блокують трасу Львів – Рава-Руська

Гірники Червонограда вдалися вже до цілодобового перекриття траси Львів – Рава-Руська біля села Сопошин
Depo.Життя
14 січня 2016 12:35
ФОТО: depo.ua

"Щодо ситуації з відмовою Бурштинської ТЕС купувати вугілля, видобуте ДП "Львіввугілля". Мені відомо, що міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним були зірвані домовленості з керівництвом ДТЕК. Згідно з ними, приватна компанія постачала антрацит "Центренерго" на державні електростанції у Харківській та Київській областях і в замін купувала вугілля газової групи у ДП "Львіввугілля" та ДП "Волиньвугілля" для своїх ТЕС – Бурштинської і Добротвірської", - написав він.

За словами Волинця, у зв’язку з порушенням цих домовленостей, ДТЕК з сьогоднішнього дня відмовилася закуповувати вугілля, видобуте шахтарями Львівсько-Волинського басейну.

"А представники влади замість того, щоб вирішувати питання у паливно-енергетичному комплексі, звинувачують гірників, які страйкують, у тому, що вони своїми діями зривають постачання вугілля і дестабілізують ситуацію в регіоні. До цих звинувачень долучився й голова ЛОДА Олег Синютка. Невже він не розуміє представником, якої області є й чиї інтереси повинен захищати?", - додав він.

Шахтарі вже другу добу блокують трасу Львів – Рава-Руська - фото 1

Раніше Волинець заявив, що поліція порушила кримінальну справу за фактом перекриття шахтарями траси у Львівській області.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя