Сердючка розповіла, як тусується на Росії та про дзвінки з "Новоросії"

Артист Андрій Данилко, який виступає під псевдонімом Вєрка Сердючка, розповів про закриті концерти на Росії
Depo.Життя
13 лютого 2016 11:41
ФОТО: depo.ua

Про це артист повідомив в інтерв'ю виданню "Гордон" напередодні другого відбіркового туру "Євробачення", передає depo.ua.

Сердючка розповіла, як тусується на Росії та про дзвінки з "Новоросії" - фото 1

Данилко розповів, що постійно гастролює, в тому числі і на Росії. "Так, я весь час їжджу. Німеччина, Америка. В основному це закриті концерти, афішні зараз не працюю. І ми виступаємо таким складом - Rammstein, ми, Кеті Перрі. Вони там всі шифруються, що вони не виступають на закритих вечірках, які не дозволяють знімати себе, хоча все підробляють на цих заходах, в тому числі і Beyonce. На Росії теж буваємо. Пітер чи Москва. Замовляють нас люди, які сумують за Україною. В основному єврейські громади, де багато українців. А я виступаю в національному костюмі", - повідомив Данилко.

При цьому він підкреслив, що не спілкується на Росії з політиками і не виступає у них, "але спілкується з людьми, які там живуть".

"Не почув від них жодного кривого слова. У машині їдемо, водій: "Хлопці, як ви там? А у мене мама в Житомирі". В готель заходимо: "Здрастуйте! Що там у вас?". Все в режимі переживань. Я жодної людини не зустрів з якимось негативом. Хоча дебіли там є, як і у нас. Але не треба узагальнювати. Йде війна не народів, а кланів, які використовують національні інтереси. Щоб відвернути народ, починають придумувати якісь закони, фарбувати паркани. Хіба це патріотично, коли на бульварі Шевченка пофарбували огорожу в жовтий і синій колір, і він нагадує тепер провінційну психіатричну лікарню?", - каже артист.

Він також повідомив, що йому телефонують з Донбасу. "Які "ДНР", "ЛНР"? Так смішно, коли це чую. Якось телефонують: "Здрастуйте, це Новоросія!". Я кажу:" Дівчина, з розуму не сходите, будь ласка". Вона сміється. Сама з Донецька. Їх там навчили так говорити. Противне це слово. Я взагалі не сприймаю це, і люди цього не хочуть, але що їм робити? Куди їм переїжджати? Хто мав гроші, переїхав до Києва. А у кого немає, що їм робити?", - задає резонне запитання Данилко.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя