Сенцов прокоментував обмін і похвалив Зеленського

Обмін полоненими між Україною і Росією не був випадковим, робота велася постійно

Про це на спільній з Олександром Кольченком пресконференції заявив Олег Сенцов, передає Depo.ua.

"Він не випадковий і не раптовий, робота всі ці роки велася, буквально з перших днів. Адміністрація дуже багато працювала над цим. Не треба розглядати наш кейс окремо. Нас багато, просто ми більш відомі, ніж інші. Це ніби не зовсім правильно, але так було. Були звільнені інші полонені при іншій адміністрації, але там вже справа зайшла в глухий кут, це всі розуміли. А зараз з приходом нової влади (в Україні, – ред.) у Росії є шанси ці відношення перезавантажити. Зеленський теж робить крок назустріч, я бачу, що він щиро хоче цей конфлікт вирішити на благо країни і без втрати її інтересів, і це правильно. Я вже говорив, що сто років перемовин краще, ніж один день війни", – сказав він. 

"А щодо того, що відбувається зараз (обміну, – ред.) – це почалося з кінця травня. В червні була крапка, коли Росія могла вийти з Ради Європи, вони вирішили залишатися, і плюс зміна адміністрації в Україні дала можливість почати новий діалог. Це все збіглося і вплинуло на те, що ми тут. Це не значить, що Росія готова відпустити Україну, віддати Крим, віддати Донбас і сказати: "Все, живіть як хочете". Ні. цього не буде", – додав режисер.

Сенцов заявив, що не вірить, що Росія хоче миру.

"Стосовного того, що Росія хоче миру, скільки би вовк не рядився в овечу шкуру, зуби в нього і далі на місці, не хвилюйтеся. Не вірте в це. Я не вірю. Я просто всі ці роки намагався бути в інформаційному порядку денному, читав "Нову газету" і дякую їм, бо завдяки їм я п'ять років дізнавався про те, що відбувається в Україні. І листи звісно. Я спостерігав за ситуацією, були періоди затишшя, періоди активізації", – зазначив він.

Нагадаємо, 7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною та Росією, серед яких був Олег Сенцов.

Під час перегляду по телевізору, як полонені прилетіли до "Борисполя", Олег Сенцов подзвонив своїй матері.

Того ж дня привітати вже колишнього в’язня Кремля прийшли його найближчі друзі.

8 вересня стало відомо, що родина Сенцова перетнула адміністративний кордон із анексованим Кримом і їде до Києва.

Також повідомлялося, що Сенцов створив власний аккаунт у Facebook.

8 вересня звільнений з російського полону Олег Сенцов нарешті зустрівся з усіма своїми рідними.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook