Семена закликає налагодити інформаційну роботу з людьми з окупованого Криму

Ситуація в окупованому Криму найбільше позначається на молодому поколінні півострова, тому дуже важливо налагодити активну інформаційну роботу з людьми, що живуть у Криму
 

Про це заявив ексбранець Кремля, журналіст, Микола Семена під час Форуму Age of Crimea (Час Криму) з нагоди 6-ої річниці спротиву російській окупації, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"В Криму залишилось багато вірних Україні людей – українців і кримських татар, які мріють про повернення Криму в Україну, але змушені там працювати, існувати і миритися з брехнею. Особливо це трагедія саме для молодого покоління кримчан, дітей, які ходять у дитячі садки, у школи, тому що на кожному кроці їх вчать любити російські порядки, звикати до тих арештів, які там проводяться, до диктату, вседозволеності влади. Їх привчають любити російську воєнщину... Гірше за все те, що їх навчають ненавидіти Україну, їм вбивають в голови брехню і про "фашистський переворот", про націоналістів і про Степана Бандеру. Говорять про Україну лише в негативному плані", – сказав Семена.

Тому, за його словами, дуже важливо налагодити активну інформаційну роботу з тими людьми, що живуть у Криму.

"Треба зробити так, щоб слово української правди там можна було почути легко. Щоб ця правда просто оточувала кримчан. І тоді вони будуть знати, що Україна дбає про них, вживає багато заходів для їх визволення, і рано чи пізно Крим буде визволений", – підкреслив журналіст.

Водночас Семена висловив думку, що підстав для оптимізму на сьогодні значно більше, але треба проводити велику роботу, і завдання з деокупації – досить складне і багатогранне, воно має свої внутрішні і зовнішні виклики.

"Санкції, які оголошуються стосовно окупанта, мають бути дошкульні, вони мають значно обмежувати можливості окупантів. Наприклад, перекриття Північно-Кримського каналу – це була дійсно дієва санкція, вони від цього не можуть оговтатися ще й зараз... Дуже дієвою санкцією була громадянська блокада Криму. Значною санкцією було відрізування території Криму від електропостачання. Все це певно зіграло свою роль", – переконаний він.

Журналіст додав, що розробляється кілька проєктів з посилення санкцій, які унеможливлюватимуть існування військових частин у Криму, функціонування так званих державних органів там.

Нагадаємо, 18 лютого журналіст Семена виїхав з окупованого Криму. Він приїхав до Києва вранці 19 лютого.

Довідка: 22 вересня 2017 року в Сімферополі підконтрольний Кремлю Залізничний районний суд засудив Миколу Семену до двох із половиною років умовно з випробувальним терміном на три роки і забороною займатися публічною діяльністю.

У грудні того ж року підконтрольний Кремлю Верховний суд Криму частково пом’якшив вирок Семені в частині додаткового покарання, скоротивши термін заборони публічної діяльності до двох років.

28 січня журналіст Микола Семена отримав постанову від підконтрольного Росії Залізничного районного суду Сімферополя про дострокове припинення випробувального терміну і зняття з нього судимості

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme