Сексуальний бандерівський гороскоп на 20-27 жовтня (18+)

Яким буде сексуальне життя на наступному тижні в справжніх бандерівок і бандерівців

Сексуальний бандерівський гороскоп на 20…

Журналісти Depo.ua склали бандерівський сексуальний гороскоп, щоб ви знали, чого чекати від життя на цьому тижні. Звісно, це все жарти, але в кожному жарті є крапля істини…

Овни-бандерівці цього тижня вирішать, що все, що вони відчували в сексі до цієї пори - то дрібниці, і тому не відчепляться від своїх коханих доти ті не вимотають їх до стану тещі після генерального прибирання. Зате потім вони знову стануть няшними і мімішними педантами в піжамці з начьосом.

На Тільців-бандерівців цього тижня навалиться прагнення до романтики.Через це важливішим для них буде навіть не гарячий запальний секс, а ніжність, увага, чутливість з боку сексуального партнера.

А от вже після довгої прилюдії вони перетворяться на справжніх хижаків.

Близнюки-бандерівці цього тиждня багато уваги приділятимуть сексуальній атрибутиці: білизні, музиці, напоям та наїдкам і настільки захопляться, що раптом зроблять генеральне прибирання і наготують їдла на увесь тиждень.

А як же феєричний секс, спитаєте ви. Секс теж буде, через тиждень, коли вони трохи відпочинуть від приготувань до нього.

Раки-бандерівці цього тижня хотітимуть скоріше спокою, ніж сексу, бо і без нього з усіма поточними справами порядком затр@хаються. Розрадити їм можна гарячою ванною, масажем і розповіддю про те, які вони хороші. А там може і сексу захотять...

Леви-бандерівці цього тижня згадають молодість, коли хотілося, а не було де, і вирішать повторити щось з подвигів юності. Оберіть затишний куточок в парку, але потурбуйтеся про те, щоб вас на "цій справі" не заскочили. Вдома огляньте одне одного на рахунок кліщів (до речі, це може закінчитися ще одним яскравим сексом).

Діви-бандерівці цього тижня познають, що таке справжня сексуальна гармонія і будуть в шоці від того, як добре розуміють, чого їм хочеться. Через це розуміння вони почнуть витворяти таке, що їхні партнери ще кілька днів поспіль ходитимуть на трохи тремтячих ногах. Але із задоволеними очима.

Терези-бандерівці на цьому тиждні матимуть все, що необхідно для видатного сексуального життя. Ті, хто давно і щасливо перебуває в серйозних стосунках, відчують сплеск кохання як під час перших побачень. Ті, хто ще в пошуку – матимуть перші побачення, і, скоріш за все, їх запросять зайти на каву...

Скорпіони-бандерівці цього тижня хотітимуть традиційного сексу в місіонерській позі під ковдрою, не вмикаючи світла. Чи то вони втомилися, чи просто на ретро потягнуло - зірки не уточнюють.

Стрільці-бандерівці цього тижня багато уваги приділятимуть сексуальній атрибутиці: білизні, музиці, напоям та наїдкам і настільки захопляться, що раптом зроблять генеральне прибирання і наготують їдла на увесь тиждень.

А як же феєричний секс, спитаєте ви. Секс теж буде, через тиждень, коли вони трохи відпочинуть від приготувань до нього.

Козероги-бандерівці цього тижня будуть дуже діловими і це відобразиться на їхньому сексуальному житті - в короткі години відпочинку їхні тіла будуть настільки стомленими, а мізки - настільки завантаженими, що буде вже не до любощів. Але вони не відмовляться від сексу "по швиденькому", якщо ви дозволите їм просто лежати і отримувати задоволення.

В Водоліїв-бандерівців цього тижня з'явиться розуміння про те, що таке справжня сексуальна гармонія і будуть в шоці від того, як добре розуміють, чого їм хочеться. Через це розуміння вони почнуть витворяти таке, що їхні партнери ще кілька днів поспіль ходитимуть на трохи тремтячих ногах. Але із задоволеними очима.

Риби-бандерцівці цього тижня рекомендується відвідати секс-шоп і придбати собі і партнеру кілька обновок. Бо скільки вже можна тільки мріяти познати Бетмена, принцесу Лею чи переплюнути тих двох з "50 відтінків сірого". Тим паче що зірки обіцяють вам багато натхнення на любовні справи.

Якщо вам вже виповнилося 18, проходьте також тест: На який еротичний фільм схоже ваше сексуальне життя

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook