Сексолог дала пораду жінкам, як перестати соромитися геніталій

Експерти вважають, що немає стандарту будови статевих органів, є сукупність різноманітних варіантів норми, тому соромитись своїх геніталій, думаючи, що вони не такі, – безглуздо

Про це розповіла в інтерв'ю виданню "Здоров'я 24" сексолог Ольга Каренєєва, інформує Depo.ua.

"Деяким жінкам їхня вульва здається непривабливою, вони відчувають сором через її "недосконалість". Для багатьох це величезний комплекс, який не дозволяє вести повноцінне статеве життя. Вульва – збірне найменування жіночих зовнішніх статевих органів, до яких належать лобок, великі й малі статеві губи, клітор, вхід у піхву і промежина. А вагіна – це вже внутрішній статевий орган жінки", - зазначила експерт.

Вона також нагадала про те, що кожна жива істота у світі – унікальна, кожна людина в деталях зовсім не схожа на іншу. Ми відрізняємося кольором волосся, фігурою, носами, ногами, райдужкою очей, відбитками пальців тощо. Все те ж саме повною мірою стосується й інтимних органів, зазначила сексолог.

"Кожна вульва має типові для всіх риси, у всіх жінок вона, як мінімум – вздовж, а не впоперек. Але неодмінно є й різні індивідуальні особливості. Немає стандарту будови статевих органів, є сукупність різноманітних варіантів норми", - розповіла Каренєєва.

"Абсолютно нормальним і природним є існування величезних відмінностей у зовнішньому вигляді жіночої вульви. Абсолютно нормально і природно, що всі дівчата – унікальні й неповторні. І кожен тип краси виразний і естетичний по-своєму", - наголосила сексолог.

"Індивідуальність проявляється саме у відмінностях. Але в сьогоднішньому світі це складно усвідомлювати, тому що всі намагаються відповідати якимось нав'язаним стандартам. Однакове волосся, однакові губи, однакові сідниці, однаковий одяг", - підсумувала експерт.

Раніше під час відвертого опитування чоловіки зізналися в тому, які слова вони терпіти не можуть чути від жінок під час занять сексом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна