ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Секс не допоможе жінкам скинути вагу, - дослідження

Прийнято вважати, що секс корисний фізичною активністю, здатною навіть замінити похід в спортзал. Але у позитивного ефекту є свої застереження

Depo.Життя
7 серпня 2017 10:47
ФОТО: depo.ua

Британські вчені дізналися, що чоловіки під час сексу витрачають більше калорій, ніж жінки, передає Depo.ua з посиланням на expres.ua.

Було підраховано: жінки в середньому під час сексу спалюють 3,1 калорії на хвилину, а представники сильної статі - 4,2 калорії. Цілком очікувано, що менше калорій спалюється під час прелюдій, а пік спалювання калорій доводиться на момент досягнення оргазму. В цілому схуднути, просто роблячи ставку на секс, складно. З цієї точки зору, значно продуктивніший біг. Утім, за словами вчених, відомі випадки, коли люди сильно скидали вагу внаслідок активних занять сексом.

Найімовірніше, в цих випадках зіграв свою роль ефект плацебо. До речі, якщо жінка хоче залишатися молодою, їй показано регулярно займатися сексом. Якщо сексуальний контакт відбувається мінімум раз в тиждень, то старіння вдасться уповільнити. Причому, не обов'язково отримувати особливе задоволення від інтимної близькості, кажуть співробітники Університету Каліфорнії. Секс подовжує теломери - захисні елементи хромосом, які коротшають у міру старіння. Їх довжина є надійним показником істинного віку організму.

Нагадаємо, секс у шлюбі стає кращим та яскравішим.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя