СБУ "накрила" канал постачання наркотиків до Європи. Затримані громадяни Литви

Співробітниками Служби безпеки України спільно з спецслужбами Литви в рамках міжнародної спецоперації перекрили транснаціональний канал транзиту через нашу країну прекурсору, який використовується для виробництва метафетаміну
Depo.Життя
17 лютого 2016 16:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-центр СБУ.

Наркотичні речовини контрабандно постачалися до Харкова та перевозилися до Київської області для подальшого переправлення до однієї з країн Євросоюзу. Співробітники спецслужби виявили склад наркоділків в одному з сіл під Києвом. Правоохоронці вилучили чотириста тридцять літрів прекурсору фенілацетон. Речовина знаходилася у сорока трьох десятилітрових каністрах, на які для маскування були прикріплені етикетки з під будівельної суміші для грунтування.

За висновками експертів, з одного літру цієї речовини можна виготовити кілограм метамфетаміну. Приблизна вартість вилученого прекурсору становить на "чорному ринку" майже триста тисяч євро.

У рамках міжнародної спецоперації правоохоронці затримали двох громадян Литви та двох українців, які забезпечували зберігання та перевезення прекурсору до Європи.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України.

СБУ "накрила" канал постачання наркотиків до Європи. Затримані громадяни Литви - фото 1

СБУ "накрила" канал постачання наркотиків до Європи. Затримані громадяни Литви - фото 2

СБУ "накрила" канал постачання наркотиків до Європи. Затримані громадяни Литви - фото 3

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя