Розвідка попередила про підвищену активність російських кораблів в Азовському морі

Кораблі берегової охорони Прикордонної служби ФСБ та Чорноморського флоту ВМФ Росії активізували діяльність в акваторії Азовського моря

Про це повідомили у розвідці, передає Depo.ua з посиланням на сторінку прес-центру штабу АТО у Facebook.

"Розвідка штабу Антитерористичної операції відзначає активізацію діяльності кораблів Берегової охорони Прикордонної служби ФСБ та Чорноморського флоту ВМФ РФ в акваторії Азовського моря", - повідомили у розвідці.

Крім того, за інформацією розвідки, у вказаному районі відзначається проведення низки заходів щодо посилення угруповання РФ кораблями та допоміжними суднами. Такі дії Росії, як зазначається, можуть бути пов'язані із діями у відповідь на затримання в акваторії Азовського моря українськими прикордонниками риболовецького судна "Норд".

Штаб АТО попереджає українських рибалок, які здійснюють рибний промисел в акваторії Азовського моря про можливі провокації з боку Російської Федерації, наслідком яких може стати затримання українських риболовецьких суден. Штаб АТО також не виключає підготовку подібних провокацій й в акваторії Чорного моря.

Нагадаємо, 27 березня корабель морської охорони українських прикордонників затримав риболовецьке судно-порушник під прапором Росії.

30 березня затримане та відконвойоване у Бердянськ російське судно "Норд" було заарештоване за рішенням суду.

Через це затримання Росія погрожувала Україні ввести свій флот в Азовське море.

Ввечері 7 квітня команда судна "Норд" спробувала покинути територію України через автомобільний пункт пропуску "Гоптівка", що на Харківщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна