Розенко обіцяє втричі знизити ціни на ліки

Уряд планує запровадити систему реімбурсації та реферування цін на лікарські засоби, що призведе до суттєвого пониження цін на них вже з 1 січня 2017 року
Depo.Життя
3 листопада 2016 16:31
ФОТО: depo.ua

Зокрема, ціни знизяться на препарати від гіпертонічної хвороби, діабету другого типу та бронхіальної астми.

Про це  віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко повідомив під час відкриття фронт-офісу обслуговування громадян в Бердичівському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України, передає Depo.ua із посиланням на "Укрінформ". 

"На одному з наступних засідань уряду ми будемо фактично ухвалювати, застосовувати систему реімбурсації, а також реферування цін на лікарські засоби, що призведе до їх суттєвого пониження. Також ми будемо говорити про відшкодування, в першу чергу, малозабезпеченим верствам населення цін на ліки. Спочатку ми почнемо з трьох найбільш критичних нозологій: гіпертонічна хвороба, діабет другого типу та бронхіальна астма. З цих трьох позицій із 1 січня 2017 року люди відчують реальну можливість закуповувати лікарські засоби за мінімальними цінами або у певних категорій буде взагалі повне відшкодування", – сказав Розенко.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя